Haftowany naszyjnik z kompasem

haftowany naszyjnik z kompasem

Haftowany naszyjnik z kompasem

Ktoś kiedyś powiedział: “żyj tak, jakby całe życie było przygodą” ?

Ostatnio dużo myślałam o podróżowaniu. Znam ludzi, którzy całą młodość nie wyściubiali nosa poza swoje cztery ściany i takich, dla których podróże stały się sensem całego życia. Wszyscy mamy różne potrzeby, charaktery, możliwości. Niemniej… czy całe życie nie jest w jakimś sensie podróżą? Czy nie dążymy do swoich celów? Czy nie otwieramy codziennie oczu? Nawet, gdy nie jesteśmy do końca tego świadomi, podróżujemy. Nieustannie, codziennie, każdy na swój sposób.

I tak rozmyślając o tym wszystkim, przed oczami zobaczyłam kompas, który koleżanka z chóru wydziergała sobie na nadgarstku. Nie pamiętam jak dokładnie wyglądał, ale był dla niej niesamowicie ważnym symbolem.

Pamiętasz Pocahontas? A Jacka Sparrowa ? ? Zastanów się chwilę i pomyśl:
Co wskazuje Twój kompas ? Dokąd idziesz? Co jest najważniejsze ? Podążasz w dobrą stronę, czy zgubiłaś szlak? A może Twój kompas się zepsuł i od dawna jesteś zagubiona?
Postanowiłam wyhaftować kompas, który dla mnie jest symbolem dobrego wyboru i niezłomności. Otuchą, gdy pojawiają się mgły i cel znika z oczu. Małą przypominajką, że świat jest dobry i czeka na Ciebie.

Masz takie swoje drobiazgi, które mają dla Ciebie wielkie znaczenie? Przypominajki, dodające siły i wiary? Odwagi i wytrwałości?

Naszyjnik do kupienia w sklepie, o tutaj: haftowany naszyjnik z kompasem.

Naszyjnik jest tylko jeden, ale jeśli go zabraknie w sklepie, a Ty dasz mi znać, postaram się stworzyć dla Ciebie podobny. Możesz skontaktować się ze mną poprzez formularz na stronie, wysłać mi e-maila lub wiadomość na Instagramie albo Facebooku.

Chwytaj dzień! Życie to błysk.

3 thoughts on “Haftowany naszyjnik z kompasem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *