Szczęśliwy Poniedziałek – co to takiego?

szczęśliwy poniedziałek Needle Twiddle

SZCZĘŚLIWY PONIEDZIAŁEK
Kilka miesięcy temu wpadłam na taki pomysł, żeby zacząć rozdawać uśmiechy, włączyć pozytywne myślenie, skończyć z czarnowidztwem. Zaczęłam zmuszać się do wymyślania powodów, dla których każdy dzień (nawet najgorszy jaki może się zdarzyć) jest w gruncie rzeczy dobry i wartościowy.
Później pomyślałam, że może by tak zrobić z tego większą akcję, zachęcić innych do wyszukiwania i tworzenia powodów do radości, takiego odławiania pereł z błota i dzielenia się nimi.
Później trzeba było wybrać dzień, który nadawałby się idealnie do celebrowania uśmiechu wbrew wszelkim przeciwnościom losu.
Tak właśnie powstał SZCZĘŚLIWY PONIEDZIAŁEK. 😊

Szczęśliwy poniedziałek - rower

Ugryź poniedziałek w jego cztery litery. Czasem wystarczy postanowić: dzisiaj nic nie zepsuje mi humoru. Znajdę 5 powodów dla których ten dzień będzie szczęśliwym dniem. To działa ! samospełniająca się przepowiednia ❤ rusz się z miejsca, zrób coś nowego. Po pracy idź tam, gdzie jeszcze nie byłaś. Albo spotkaj się z kimś. I nie czekaj aż dzień sam się do Ciebie uśmiechnie, Ty spraw, że będzie super. Powiedz coś miłego innemu człowiekowi. Włącz muzykę. Wrzuć na luz. Widzisz, ja np. uważam, że sport to pierwszy krok do kalectwa , ale zmotywowana Mateuszowym ‘ idę biegać ‘ zwlekłam się z łóżka i ruszyłam za nim (na rowerze, no bo bez przesady 😂). I co? Odkryłam przepiękną leśną trasę, spłoszyłam dwa stada sarenek i czuję, że gdybym została w domu przegrałabym życie.

Szczęśliwy Poniedziałek odbywa się co tydzień na Instagramie. Czasami to po prostu dzielenie się powodami do uśmiechu, małymi i dużymi, czasami poniedziałki są tematyczne. Będzie mi bardzo miło, jeśli zdecydujesz się dołączyć do grona osób szerzących dobry humor, energię i uśmiech.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *