Darmowe wzory do haftowania

Darmowe wzory do haftowania zostały zaprojektowane tak, aby przy ich pomocy poćwiczyć różne ściegi. Do wzorów dołączona jest rozpiska proponowanych przeze mnie kolorów mulin Ariadna, lista ściegów, których można użyć oraz instrukcja wideo na Youtube.

Pożegnanie Lata

Wzór został zaprojektowany w pewien letni wieczór. Siedziałam na tarasie otulona w koc – po zachodzie słońca czuć już było nadchodzącą jesień. Lisek Zbyszek coraz częściej pojawiał się na moim ogrodzie, to kradnąc rękawice i buty, to ciągnąc wiosło od SUPa. Psocił się i zaczepiał jak oswojony pies, a to oznaczało, że do puszczy zapuszczało się już coraz mniej ludzi. Ogień w kapryśnym kominku niebawem miał przestać wystarczyć za jedyne źródło ogrzewania i powoli nadchodził ten smutny czas – pożegnanie lata.

Projektując wzór myślałam o tym, by był prosty, idealny dla każdego, kto pragnie nauczyć się haftować.

Haftując ten wzór poćwiczysz aż osiem różnych ściegów:

Wzór możesz pobrać TUTAJ:

darmowy wzór do haftowania


Malwy

Kiedy nagrałam film wyjaśniający jak wykonać ścieg zadziergiwany kolisty, zaczęłam zastanawiać się co można za jego pomocą wyhaftować. Koło od roweru? Skrzydła motyla? A może prościej – kwiaty? To właśnie ten ostatni pomysł stał się inspiracją do stworzenia nowego darmowego wzoru do haftowania.

Haftując „Malwy” poćwiczysz:

Wzór możesz pobrać TUTAJ:

A oto darmowe wzory do haftowania w Waszym wykonaniu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *