Needle Minder – co to i do czego to służy?

W sklepie oprócz haftów pojawił się nowy produkt – needle minder. Być może zadajesz sobie pytanie – co to i do czego to służy?

Needle minder to taki “łapacz igieł”, miejsce na które odkładamy igłę podczas haftowania. Dzięki niemu:
– zawsze będziemy wiedzieć gdzie znajduje się nasza igła,
-zapobiegamy niepotrzebnym wkłuciom igły w materiał.

Każdy needle minder, który powstaje w mojej pracowni jest ręcznie robiony i składa się z dwóch części – jedna posiada magnes neodymowy (najsilniejszy magnes dostępny do użytku komercyjnego), druga zawiera blaszkę, do której przywiera magnes. Wierzchnią część kładziemy na materiale, na którym haftujemy, drugą częścią łapiemy magnes od spodu.

Gotowe! Właśnie tak tworzy się swoje własne bezpieczne miejsce do przechowywania igły podczas pracy. Wystarczy przyłożyć igłę do wierzchniej warstwy needle mindera. Magnes mocno przyciąga igłę, nie pozwalając jej spaść.

Rysunki są zaprojektowane i rysowane przez Asię, a drewienka są wypalane przez Matiego w pracowni Needle Twiddle. Nie ma dwóch identycznych needle minderów, ponieważ są wykonywane ręcznie.

W sklepie znajduje się wiele wzorów needle minderów, które nawiązują do moich prac. Możesz zaproponować też swój własny wzór, logo lub napis. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy lub e-maila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *